DE21XSA330KJ3BY02F
MFR.Part #
DE21XSA330KJ3BY02F
JLCPCB Part #
C19336361
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+125℃ 33pF 400V、440V X1、Y2 ±10% 插件,P=7.5mm Safety Capacitors ROHS