380LX121M250H202
MFR.Part #
380LX121M250H202
JLCPCB Part #
C19335131
Package
Plugin,D22xL20mm
Description
-40℃~+85℃ 1.658Ω@120Hz 10mm 120uF 20mm 22mm 250V 3000hrs@85℃ 600mA@20kHz ±20% 插件,D22xL20mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS