381LX561M250J052
MFR.Part #
381LX561M250J052
JLCPCB Part #
C19329830
Package
Plugin,D25xL50mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 2.1A@20kHz 250V 25mm 3000hrs@105℃ 355mΩ@120Hz 50mm 560uF ±20% 插件,D25xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS