CP000518K00KE14101
MFR.Part #
CP000518K00KE14101
JLCPCB Part #
C19322041
Description
-65℃~+225℃ 18kΩ 5W Metal Oxide Film Resistor ±10% ±300ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS