AT34C02BY6-10YH-1.7-T
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
AT34C02BY6-10YH-1.7-T
JLCPCB Part #
C19313392
Package
MiNiMAP-8(2x3)
Description
-40℃~+85℃ 1,000,000 cycles 1.7V~3.6V 100 Years 2Kbit 400kHz 5ms I2C MiNiMAP-8(2x3) EEPROM ROHS