DE2E3SA152MA3BT02F
MFR.Part #
DE2E3SA152MA3BT02F
JLCPCB Part #
C19312277
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+125℃ 1.5nF 250V、300V X1、Y2 ±20% 插件,P=7.5mm Safety Capacitors ROHS