HVR6800001103JAC00
MFR.Part #
HVR6800001103JAC00
JLCPCB Part #
C19309599
Package
Plugin
Description
-55℃~+155℃ 110kΩ 1W Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS