HVR3700001205JR500
MFR.Part #
HVR3700001205JR500
JLCPCB Part #
C19294713
Package
Plugin
Description
-55℃~+155℃ 12MΩ 500mW Metal Film Resistors ±200ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS