381LX681M080J202
MFR.Part #
381LX681M080J202
JLCPCB Part #
C19292739
Package
Plugin,D25xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 1.2A@20kHz 10mm 20mm 25mm 3000hrs@105℃ 680uF 80V ±20% 插件,D25xL20mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS