DE21XSA220KA3BX02F
MFR.Part #
DE21XSA220KA3BX02F
JLCPCB Part #
C19289151
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+125℃ 22pF 300V X1、Y2 ±10% 插件,P=7.5mm Safety Capacitors ROHS