107AVD025MEL
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
107AVD025MEL
Description
-55℃~+105℃ 100uF 2.32Ω@120Hz 2000hrs@105℃ 25V 280mA@100kHz 6.3mm 7.8mm ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS