Y2Q1104KT1A5265170085EV0
MFR.Part #
Y2Q1104KT1A5265170085EV0
JLCPCB Part #
C19189574
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
100nF 300V Y2 ±10% Plugin,P=22.5mm Safety Capacitors ROHS