Y2Q1683KQ1A5180190110EV0
MFR.Part #
Y2Q1683KQ1A5180190110EV0
JLCPCB Part #
C19189573
Package
Plugin,P=15mm
Description
300V 68nF Y2 ±10% Plugin,P=15mm Safety Capacitors ROHS