Y2Q1472KJ1A5100115060EV0
MFR.Part #
Y2Q1472KJ1A5100115060EV0
JLCPCB Part #
C19189564
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
300V 4.7nF Y2 ±10% Plugin,P=7.5mm Safety Capacitors ROHS