Y2Q1222KN1A5130090040EV0
MFR.Part #
Y2Q1222KN1A5130090040EV0
JLCPCB Part #
C19189561
Package
Plugin,P=10mm
Description
2.2nF 300V Y2 ±10% Plugin,P=10mm Safety Capacitors ROHS