Y2Q1102KJ1B0100090040EV0
Extended
Manufacturer
STE(Songtian Elec)
MFR.Part #
Y2Q1102KJ1B0100090040EV0
JLCPCB Part #
C19189560
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
1nF 300V Y2 ±10% Plugin,P=7.5mm Safety Capacitors ROHS