RD1V338M1631MBB180
MFR.Part #
RD1V338M1631MBB180
JLCPCB Part #
C19184250
Package
Plugin,D16xL31.5mm
Description
-55℃~+105℃ 16mm 31.5mm 3300uF 35V 7.5mm ±20% 插件,D16xL31.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS