HFV7-P/012-HST
Extended
Manufacturer
HF(Xiamen Hongfa Electroacoustic)
MFR.Part #
HFV7-P/012-HST
JLCPCB Part #
C188627
Package
Plugin,26.2x26.2mm
Description
-40℃~+125℃ 1 Set Normally Open: 1A (SPST NO) 12V 2W、2.2W 4ms 6ms 70A 70A@13.5VDC 72Ω AgSnO2 插件,26.2x26.2mm Automotive Relays ROHS