X49SD16MSD2SI
MFR.Part #
X49SD16MSD2SI
JLCPCB Part #
C188201
Description
-40℃~+85℃ 16MHz 20pF Through Hole Crystal Oscillator ±20ppm ±30ppm HC-49S Crystals ROHS