MF0S4FF2001A50
MFR.Part #
MF0S4FF2001A50
JLCPCB Part #
C18724310
Description
250mW 2kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ Plugin,D1.9xL3.3mm Through Hole Resistors ROHS