MF0S4FF1801A50
MFR.Part #
MF0S4FF1801A50
JLCPCB Part #
C18724301
Description
1.8kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ Plugin,D1.9xL3.3mm Through Hole Resistors ROHS