MF0S4FF5101A50
MFR.Part #
MF0S4FF5101A50
JLCPCB Part #
C18724292
Description
250mW 5.1kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ Plugin,D1.9xL3.3mm Through Hole Resistors ROHS