MF006FF220JA50
Extended
Manufacturer
UNI-ROYAL(Uniroyal Elec)
MFR.Part #
MF006FF220JA50
JLCPCB Part #
C18724272
Package
Plugin,D2.2xL6.5mm
Description
22Ω 600mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ Plugin,D2.2xL6.5mm Through Hole Resistors ROHS