MF006FF4702A50
MFR.Part #
MF006FF4702A50
JLCPCB Part #
C18724258
Package
Plugin,D2.2xL6.5mm
Description
47kΩ 600mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ Plugin,D2.2xL6.5mm Through Hole Resistors ROHS