MF0S4FF2402A50
MFR.Part #
MF0S4FF2402A50
JLCPCB Part #
C18724248
Package
Plugin,D1.9xL3.3mm
Description
24kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ Plugin,D1.9xL3.3mm Through Hole Resistors ROHS