FN1-12S15BN
MFR.Part #
FN1-12S15BN
JLCPCB Part #
C18723886
Package
SIP,19.5x6mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1.5kV 10.8V~13.2V 10mm 13mA 15V 19.5mm 1W 67mA 6mm 80% SIP,19.5x6mm Isolated Power Modules ROHS