NN2-05D12CN
Extended
Manufacturer
AIPULNION(Guangzhou Aipu Elec Tech)
MFR.Part #
NN2-05D12CN
JLCPCB Part #
C231986
Package
Plugin
Description
2 4.5V~5.5V 78% ±12V ±83mA 插件 DC-DC Power Modules ROHS