FN1-3V3S24B3N
MFR.Part #
FN1-3V3S24B3N
JLCPCB Part #
C18723851
Package
SIP,19.5x6mm
Description
-40℃~+105℃ 1 10mm 19.5mm 1W 2.97V~3.63V 24V 25mA 3kV 42mA 6mm 78% SIP,19.5x6mm Isolated Power Modules ROHS