RCT06110RFLF
Extended
Manufacturer
HKR(Hong Kong Resistors)
MFR.Part #
RCT06110RFLF
JLCPCB Part #
C185723
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 110Ω 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS