RCA0362KFLF
MFR.Part #
RCA0362KFLF
JLCPCB Part #
C22369902
Description
-55℃~+155℃ 100mW 62kΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS