RCT05681RFLF
MFR.Part #
RCT05681RFLF
JLCPCB Part #
C185684
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 681Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS