MSP430G2312IRSA16T
MFR.Part #
MSP430G2312IRSA16T
JLCPCB Part #
C1879658
Package
QFN-16-EP(4x4)
Description
1.8V~3.6V 10 16MHz 4KB FLASH MSP430 QFN-16-EP(4x4) Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS