HX25411-4A
Extended
Manufacturer
HX(Zhejiang Yueqing Hongxing Elec)
MFR.Part #
HX25411-4A
JLCPCB Part #
C185088
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1x4P 2.54mm 250V 3A 4 4P 6.9mm PA66 Phosphor bronze Through Hole Tin White 插件,P=2.54mm Wire To Board Connector ROHS