RDE7U2J473J5B1H03B
MFR.Part #
RDE7U2J473J5B1H03B
JLCPCB Part #
C1865513
Package
Plugin,P=5mm
Description
47nF 5mm 630V U2J ±5% 插件,P=5mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS