RD1H228M1631MBB180
Extended
Manufacturer
Samwha Capacitor
MFR.Part #
RD1H228M1631MBB180
JLCPCB Part #
C18214349
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 16mm 2000hrs@85℃ 2200uF 50V ±20% Plugin Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS