RD1E477M1012MPA140
Extended
Manufacturer
Samwha Capacitor
MFR.Part #
RD1E477M1012MPA140
JLCPCB Part #
C18214331
Package
Plugin,D10xL12.5mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 2000hrs@85℃ 25V 470uF ±20% Plugin,D10xL12.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS