KH-A2504-12AWB
MFR.Part #
KH-A2504-12AWB
JLCPCB Part #
C18186437
Package
SMD,P=2.5mm,Surface Mount,Right Angle
Description
-25℃~+85℃ 1 12 12P 1x12P 2.54mm 250V 3A 6.1mm 7.8mm Brass LCP Surface Mount, Right Angle Tin UL94V-0 SMD,P=2.5mm,Surface Mount,Right Angle Wire To Board Connector ROHS