KH-A2504-06AW
MFR.Part #
KH-A2504-06AW
JLCPCB Part #
C18186392
Package
Plugin,P=2.5mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1x6P 2.54mm 250V 3A 6 6.35mm 6P 7.1mm Beige Brass PA46 Right Angle Tin UL94V-0 Plugin,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS