1.5KE43CA
Extended
Manufacturer
RUILON(Shenzhen Ruilongyuan Elec)
MFR.Part #
1.5KE43CA
JLCPCB Part #
C18514
Package
DO-201
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW@10/1000us 1uA 25.3A@10/1000us 36.8V 45.2V 59.3V Bidirectional TVS DO-201 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS