35CE330LX
MFR.Part #
35CE330LX
JLCPCB Part #
C179805
Package
SMD,D10xL10.2mm
Description
-45℃~+105℃ 10.2mm 10mm 330uF 35V 5000hrs@105℃ ±20% SMD,D10xL10.2mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS