RCT05240KFLF
MFR.Part #
RCT05240KFLF
JLCPCB Part #
C178198
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 240kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS