RCT05180KFLF
MFR.Part #
RCT05180KFLF
JLCPCB Part #
C178142
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 180kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS