RCT031K43FLF
MFR.Part #
RCT031K43FLF
JLCPCB Part #
C177993
Description
-55℃~+155℃ 1.43kΩ 100mW 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS