RCT03732RFLF
MFR.Part #
RCT03732RFLF
JLCPCB Part #
C177963
Description
-55℃~+155℃ 100mW 732Ω 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS