RCA025K36FLF
MFR.Part #
RCA025K36FLF
JLCPCB Part #
C22369475
Description
-55℃~+155℃ 5.36kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS