VLU0406-120KB
MFR.Part #
VLU0406-120KB
JLCPCB Part #
C177104
Description
0.5mm 1.48A 12uH 95mΩ Drum-core inductor ±10% 插件 Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS