BLU0603-1021-BT25W
MFR.Part #
BLU0603-1021-BT25W
JLCPCB Part #
C17696100
Description
-55℃~+155℃ 1.02kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS