LRC0603CJ68NGV001T
MFR.Part #
LRC0603CJ68NGV001T
JLCPCB Part #
C17691765
Description
1.2Ω 12@100MHz 1GHz 300mA 68nH ±5% 0603 Inductors (SMD) ROHS