LRC0201BJ12NGV001T
Extended
Manufacturer
Johanson Dielectrics
MFR.Part #
LRC0201BJ12NGV001T
JLCPCB Part #
C17689265
Package
0201
Description
1.3Ω 12nH 250mA 3.5GHz 5@100MHz ±5% 0201 Inductors (SMD) ROHS