1720BL15B0200001E
Extended
Manufacturer
Johanson Dielectrics
MFR.Part #
1720BL15B0200001E
JLCPCB Part #
C17683256
Package
0805
Description
-40℃~+85℃ 1.5dB 180°@±10° 1dB 50Ω:200Ω 625MHz~2.815GHz 9.5dB 0805 Balun ROHS